| Merk: | Merida |
| Model: | SCULTURA ENDURANCE 6000 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 53 cm |
| Gewicht: | 8 kg |
| Versnellingen: | 22 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 38914 |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | Glossy Race Red |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Shimano Ultegra (RT800 160 mm) |
| Remmen (voor): | Shimano Ultegra (RT8 |
| Wielen: | Fulcrum Racing 700DB |
| Crankset: | Shimano Ultegra 50-34T |
| Derailleur achter: | Shimano Ultegra GS |
| Derailleur voor: | Shimano Ultegra |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Ultegra |
| Ketting: | KMC X11 |
| Stuur: | Merida Expert SL |
| Stuurpen: | Merida Expert CW |
| Voorvork: | Scultura Endurance CF3 |
| Zadel: | Merida Expert CC |
| Zadelpen: | Merida Expert CC 27.2 carbon |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2022 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Gemaakt voor lange afstanden, comfort en avontuur De Sculture Endurance is de nieuwste racefiets in het programma. Dankzij het CF3 carbon frame comfortabele geometrie en 700x32C banden is de Scultura Endurance de ideale racefiets voor lange afstanden over asfalt, kasseien en gravelwegen. Het frame biedt ruimte voor banden t/m 35C breedte voor nog meer comfort en avontuur. De kabels en leidingen lopen mooi weggewerkt onder de stuurpen via de WIRE PORT bij het balfhoofd het frame in.
Nu van € 2999,- voor slechts €2499,-
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!