| Merk: | Merida |
| Model: | Scultura 300 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 56 cm |
| Gewicht: | 9 kg |
| Versnellingen: | 20 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 37918 |
| Frametype: | Heren |
| Kleur: | Metallic Black |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Shimano Tiagra (RT10 160 mm) |
| Remmen (voor): | Shimano Tiagra (RT10 |
| Wielen: | Merida Expert SL |
| Crankset: | Shimano Tiagra 50-34T |
| Derailleur achter: | Shimano Tiagra GS |
| Derailleur voor: | Shimano Tiagra |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Tiagra |
| Ketting: | KMC X10 |
| Stuur: | Merida Expert SL |
| Stuurpen: | Merida Comp CC 31.8 (-6) |
| Voorvork: | Scultura CF2 disc |
| Zadel: | Merida Comp SL |
| Zadelpen: | Merida Comp CC 27.2 |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2024 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Betrouwbare racefiets met schijfremmen De Scultura 300 is met zijn lichte aluminium frame, carbon voorvork en Shimano Tiagra afmontage met hydraulische schijfremmen een perfecte fiets voor beginnende en recreatieve fietsers. De comfortabele geometrie van het frame geeft een aangename zithouding en vertrouwde rijeigenschappen.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!