| Merk: | Merida |
| Model: | Crossway 300 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 55 cm |
| Gewicht: | 13 kg |
| Versnellingen: | 30 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 38440 |
| Frametype: | Heren |
| Kleur: | Matt Fog Green |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Tektro M275 (160 mm) |
| Remmen (voor): | Tektro M275 (160 mm) |
| Banden: | Maxxis Overdrive Excel 700x40C |
| Wielen: | Merida Comp TK |
| Crankset: | FSA Alfa Drive 48-36-26T |
| Derailleur achter: | Shimano Deore |
| Derailleur voor: | Shimano Deore |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Deore |
| Ketting: | KMC X10 |
| Stuur: | Merida Comp CC |
| Stuurpen: | Merida Comp TK |
| Voorvork: | Suntour NCX-D LO 63 |
| Zadel: | Merida Cross Sport |
| Zadelpen: | Merida TK 30.9 verend |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2022 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Sportieve en comfortabele hybride De Crossway 300 is een veelzijdige en comfortabele (cross)hybride die zich even goed thuis voelt op de verharde weg als op het onverharde. Door de verstelbare stuurpen kun je altijd de juiste zithouding vinden. De verende voorvork en verende zadelpen zorgen voor een comfortabele rit op elk terrein.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!