| Merk: | Merida |
| Model: | Crossway 100 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 51 cm |
| Gewicht: | 13 kg |
| Versnellingen: | 27 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 36912 |
| Frametype: | Heren |
| Kleur: | Glossy Teal Blue |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Tektro M275 (160 mm) |
| Remmen (voor): | Tektro M275 (160 mm) |
| Banden: | Maxxis Overdrive Excel 700x40C |
| Wielen: | Merida Comp TK |
| Crankset: | Suntour |
| Derailleur achter: | Shimano Alivio |
| Derailleur voor: | Shimano Altus |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Altus |
| Ketting: | KMC M99 |
| Stuur: | Merida Comp CC |
| Stuurpen: | Merida Comp TK verstelbaar |
| Voorvork: | Suntour Nex HLO 63 |
| Zadel: | Merida Cross Sport |
| Zadelpen: | Merida TK 30.9 verend |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2021 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Comfortabele en sportieve hybride De Crossway 100 is een veelzijdige hybride voor ontspannen fietstochten over verharde- en overharde wegen. Dankzij de verende voorvork en zadelpen biedt de Crossway 100 veel comfort en met de verstelbare stuurpen vind je altijd de juiste zithouding.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!