| Merk: | Liv |
| Model: | Allure RS2 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 50 cm |
| Gewicht: | 25 kg |
| Versnellingen: | 27 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 54656 |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Stealth Chrome |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Shimano BR-MT200F\/BR-MT200R |
| Remmen (voor): | Shimano BR-MT200F\/BR-MT200R |
| Banden: | Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 with Reflective S |
| Wielen: | ZAC2000 |
| Crankset: | Shimano Cues FCU40102, 46-30t |
| Derailleur achter: | Shimano Cues RDU3020 |
| Derailleur voor: | Shimano Cues FDU4010L |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Cues SLU40009 |
| Ketting: | Shimano CNLG500 |
| Stuurpen: | Satori Alloy Adjustable |
| Voorvork: | SR Suntour NEX HLO, 63mm |
| Zadel: | Selle Royal Nuvola gel\n5060DRC |
| Zadelpen: | Giant Sport\nSP-C255 |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2026 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Wie in het weekend en op vakantie wil toeren, zit gebakken met de Allure RS. Deze allround toerfiets is geschikt voor zowel vlak als heuvelachtig terrein. De Allure RS heeft namelijk een uiterst licht ALUXX aluminium frame en derailleurversnellingen. Met de hydraulische schijfremmen hebben fietsers in een afdaling veel remkracht, ook als er onverhoopt een spat regen valt. Reflecterende details zorgen voor veiligheid en de brede banden brengen comfort.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!