| Merk: | Giant |
| Model: | NewTour E+2 500Wh. |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 50 cm |
| Gewicht: | 35 kg |
| Versnellingen: | 8 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 54536 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | Cold Night |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | HD-M280, hydraulic disc, 180mm [ |
| Remmen (voor): | HD-M280, hydraulic disc, 180mm [F] 180mm [R] |
| Banden: | Road Cruiser Plus622x55 Wire Bead w\/ reflective st |
| Crankset: | Aluminium 38T |
| Derailleur achter: | Niet aanwezig |
| Derailleur voor: | Niet aanwezig |
| Versnellingschakelaar: | Nexus 8-speed RevoShift |
| Ketting: | Z1e HX, e-bike optimized |
| Stuur: | Alluninum, 30? back sweep, 31.8x660 mm |
| Stuurpen: | Aluminum angle adjustable stem |
| Voorvork: | SR Suntour Mobie A32 Coil 29\ 5TA 63mm |
| Zadel: | Essenza Plus |
| Zadelpen: | Suspension 30.9x300mm |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2027 |
Neem contact met ons op over deze fiets
De NewTour E+ combineert een rechte, vertrouwenwekkende zithouding met doordacht design. Het resultaat is een E-bike die soepel rijdt en intuïtief aanvoelt.
Belangrijkste kenmerken
*COMFORT EN GEMAK*
De rechte geometrie en comfortgerichte afstelling zorgen voor een ontspannen, zelfverzekerde zit. De geveerde voorvork en zadelpen dempen oneffenheden op slecht wegdek. Deze uitgebalanceerde aanpak houdt de fiets stabiel onder wisselende omstandigheden en nodigt uit tot langere ritten.
*VEILIG EN VERBONDEN*
De geïntegreerde E-lock kan de motorondersteuning uitschakelen en een alarm activeren als de fiets wordt verplaatst als deze op slot staat. Dankzij Apple Find My-integratie is nauwkeurige locatiebepaling mogelijk. Samen zorgen deze systemen ervoor dat je je fiets met een gerust gevoel achterlaat.
*DESIGN EN INTEGRATIE*
Elk detail is bewust ontworpen. Strakke kabelgeleiding, geïntegreerde verlichting en compatibiliteit met praktische accessoires zorgen voor een samenhangend geheel en een premium uitstraling. Goed voor het rijgevoel én de visuele identiteit van de fiets.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!