| Merk: | Giant |
| Model: | EXPRESSION E+2 incl. 500Wh. |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 50 cm |
| Gewicht: | 35 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 54040 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Pyrite Brown |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Tektro HD-M275, hydraulic disc, |
| Remmen (voor): | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 180mm [F], 160mm [ |
| Banden: | CST Xpedium One 45x622 w\/ reflective stripe |
| Wielen: | Giant Double Wall Aluminum 622x21 |
| Crankset: | Aluminum 38T |
| Derailleur achter: | Niet van toepassing |
| Derailleur voor: | Niet van toepassing |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Nexus 7-speed RevoShift |
| Ketting: | KMC Z1e HX, e-bike optimized |
| Stuurpen: | Aluminum angle adjustable stem |
| Voorvork: | SR Suntour NEX E25 DS Coil, 63mm travel |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus |
| Zadelpen: | Suspension 30.9x300mm |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2026 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Opwindend én ontspannend. Met soepele, krachtige ondersteuning en comfortabel rijgedrag is de nieuwe Expression E+ jouw maatje voor woon-werkverkeer, de boodschappen of gewoon om lekker in beweging te blijven.
BELANGRIJKSTE KENMERKEN
Smart ondersteuning
De nieuwe SyncDrive Core 50 Nm motor heeft de Smart Assist-modus, die gebruik maakt van sensoren om voortdurend het optimale ondersteuningsniveau te bepalen en te leveren door automatisch de vermogensafgifte aan te passen.
Comfortabel en veilig
Een frameontwerp met lage instap en een 63 mm verende voorvork, verende zadelpen, krachtige schijfremmen en extra brede banden zorgen ervoor dat jij zelfverzekerd en veilig kunt fietsen op verschillende soorten wegoppervlakken en omstandigheden.
Full-Color Display
RideDash Evo (op geselecteerde modellen) op het stuur maakt het eenvoudig om ritgegevens te bekijken, waaronder snelheid, afstand, batterijniveau en navigatie.
Highlights
Van de carbon riemaandrijving (op geselecteerde modellen) en de algehele vering tot de brede 55mm banden, de Expression E+ is ontworpen voor veiligheid, betrouwbarheid en comfort. Een 63 mm verende voorvork absorbeert hobbels en trillingen, waardoor je soepel kunt rijden op asfalt én schelpenpaden met optimale controle. De voorvork is gekoppeld aan een verende zadelpen om de rit nog verder te versoepelen.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!