| Merk: | Giant |
| Model: | EXPRESSION E+2 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 45 cm |
| Gewicht: | 35 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 53714 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Cosmos Navy |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Tektro HD-M275, hydraulic disc, |
| Remmen (voor): | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 180mm [F], 160mm [ |
| Banden: | CST Xpedium One 45x622 w\/ reflective stripe |
| Wielen: | Giant Double Wall Aluminum 622x21 |
| Crankset: | Aluminum 38T |
| Derailleur achter: | Niet van toepassing |
| Derailleur voor: | Niet van toepassing |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Nexus 7-speed RevoShift |
| Ketting: | KMC Z1e HX, e-bike optimized |
| Stuurpen: | Aluminum angle adjustable stem |
| Voorvork: | SR Suntour NEX E25 DS Coil, 63mm travel |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus |
| Zadelpen: | Suspension 30.9x300mm |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2026 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Opwindend én ontspannend. Met soepele, krachtige ondersteuning en comfortabel rijgedrag is de nieuwe Expression E+ jouw maatje voor woon-werkverkeer, de boodschappen of gewoon om lekker in beweging te blijven.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!