| Merk: | Giant |
| Model: | Entour E+0 500Wh |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 50 cm |
| Gewicht: | 28 kg |
| Versnellingen: | 8 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 47464 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Midden |
| Merk motor: | Giant |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Cold Night |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Tektro HDM-M285 hydraulic disc |
| Remmen (voor): | Tektro HDM-M285 hydraulic disc |
| Banden: | CST Xpedium One 45x622 w\/ reflection |
| Wielen: | Giant Double Wall Aluminum 622x19 |
| Crankset: | Giant aluminium |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Nexus 8-speed RevoShift |
| Ketting: | KMC Z1e HX, e-bike optimized |
| Stuurpen: | Giant Aluminum angle adjustable 1?\x 90mm |
| Voorvork: | SR Suntour NEX 50mm Suspension |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus |
| Zadelpen: | Giant Suspension 30,9x300mm |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2025 |
Neem contact met ons op over deze fiets
FIETS DOOR DE STAD MET COMFORT, GEMAK EN STIJL. NAAR JE WERK, DE BOODSCHAPPEN HALEN OF GEWOON EROP UIT EN EEN MOOIE TOCHT MAKEN. LANGDURIGE ONDERSTEUNING EN SMART ASSIST-TECHNOLOGIE MAKEN DE NIEUWE ENTOUR E+ ONWEERSTAANBAAR.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!