| Merk: | Giant |
| Model: | AnyTour RS2 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 56 cm |
| Gewicht: | 25 kg |
| Versnellingen: | 27 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 50612 |
| Frametype: | Heren |
| Kleur: | Indigo |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Shimano BR-MT200 |
| Remmen (voor): | Shimano BR-MT200 |
| Banden: | Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 with Reflective S |
| Wielen: | Giant GX28 |
| Crankset: | Shimano Acera, 26x36x48 |
| Derailleur achter: | Shimano Deore, RD-M592 SGS |
| Derailleur voor: | Shimano Acera 3x9-speed, FD-T3000 |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Altus, SL-M2010, 9-speed |
| Ketting: | KMC X9 |
| Stuurpen: | Satori aluminium, adjustable stem |
| Voorvork: | SR Suntour NEX HLO, 63mm travel |
| Zadel: | Selle Royal Nuvola gel |
| Zadelpen: | Giant Sport |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2025 |
Neem contact met ons op over deze fiets
AnyTour RS 2 GB
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!