| Merk: | Giant |
| Model: | AnyTour RS2 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 55 cm |
| Gewicht: | 25 kg |
| Versnellingen: | 27 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 54538 |
| Frametype: | Heren |
| Kleur: | Ocean Storm |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | BR-MT200F\/BR-MT200R |
| Remmen (voor): | BR-MT200F\/BR-MT200R |
| Banden: | Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 with Reflective S |
| Wielen: | ZAC2000 |
| Crankset: | Shimano Cues FCU4010s, 46-30t |
| Derailleur achter: | Shimano Cues RDU40 |
| Derailleur voor: | Shimano Cues FDU4010L |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Cues SLU40009 |
| Ketting: | Shimano CNLG500 |
| Stuurpen: | Satori Alloy Adjustable |
| Voorvork: | SR Suntour NEX HLO, 63mm |
| Zadel: | Selle Royal Nuvola gel\n5060HRC |
| Zadelpen: | Giant Sport\nSP-C255 |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2027 |
Neem contact met ons op over deze fiets
DOORDEWEEKS MET DE FIETS NAAR HET WERK EN IN HET WEEKEND EEN HEERLIJKE FIETSTOCHT? HET KAN ALLEMAAL MET DEZE VEELZIJDIGE LICHTGEWICHT TOERFIETS.
Wie in het weekend en op vakantie wil toeren, zit gebakken met de Anytour RS. Deze allround toerfiets is geschikt voor zowel vlak als heuvelachtig terrein. De Anytour RS heeft namelijk een uiterst licht ALUXX aluminium frame en derailleurversnellingen. Met de hydraulische schijfremmen heb je altijd voldoende remkracht, ook in afdalingen of bij regen. Reflecterende details zorgen voor veiligheid en de brede banden brengen comfort. Met behulp van de MIK-achterdrager gaan essentiële spullen gemakkek
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!