| Merk: | Giant |
| Model: | AnyTour E+6 500Wh |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 45 cm |
| Gewicht: | 37 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 53718 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Lage instap |
| Kleur: | Cold Iron |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Tektro HD-M275, hydraulic disc, |
| Remmen (voor): | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 180mm [F], 160mm [ |
| Banden: | Schwalbe Marathon 622x50 Green Guard |
| Wielen: | Giant Double Wall Aluminum 622x21 |
| Crankset: | Aluminum, 38T |
| Derailleur achter: | Niet van toepassing |
| Derailleur voor: | Niet van toepassing |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Nexus 7speed Revoshift |
| Ketting: | KMC Z1e HX, e-bike optimized |
| Stuurpen: | Giant Contour, EVO display integrated, adjustable |
| Voorvork: | SR Suntour NEX E25 700C Coil 63mm travel |
| Zadel: | Selle Royal Look-In gel |
| Zadelpen: | Suspension 2-bolt micro-adjustable, 30,9x270mm |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2026 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Waar wil je vandaag rijden? De mogelijkheden zijn bijna eindeloos met deze veelzijdige E-bike die een wereld van mogelijkheden opent. Dagelijks woon-werkverkeer, uitstapjes naar de markt of langere tochten in het weekend. Waar je ook heen wilt, de nieuwe AnyTour E+ maakt van elke rit een leuk avontuur.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!