| Merk: | Giant |
| Model: | AnyTour E+2 625Wh |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 50 cm |
| Gewicht: | 35 kg |
| Versnellingen: | 50 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 54446 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | Alpine Green |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Shimano Deore, BR-MT420, hydraul |
| Remmen (voor): | Shimano Deore, BR-MT420, hydraulic disc, 4-piston, |
| Banden: | Schwalbe Marathon E Plus 622x50, Smart DualGuard A |
| Wielen: | Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium |
| Crankset: | Gates CDCtm CenterTrack 46T front sprocket |
| Derailleur achter: | Enviolo Auto Modular 40T Spline |
| Derailleur voor: | Niet aanwezig |
| Versnellingschakelaar: | Enviolo Auto Modular |
| Ketting: | Gates CDCtm Carbon Drive 120T CenterTrack belt |
| Stuurpen: | Giant Contour, EVO display integrated, adjustable |
| Voorvork: | SR Suntour MOBIE 34 2CR Air 60mm travel 15x100mm t |
| Zadel: | Selle Royal Look-In gel |
| Zadelpen: | Giant Suspension dropper post, 30.9mm |
| Garantie: | 24 |
| Modeljaar: | 2027 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Lange dagen in het zadel vragen om een rit die van begin tot eind natuurlijk aanvoelt. Ontworpen met premium, dynamisch comfort in gedachten, geeft de AnyTour E+ prioriteit aan afstand, vertrouwen en efficiëntie. Zo ondersteunt hij een ontspannen maar responsieve rijstijl waardoor lange ritten moeiteloos en plezierig aanvoelen.
Belangrijkste kenmerken
-Gemaakt voor comfort-
Een rechte zithouding, gecombineerd met een naar achter gebogen stuur en korte reach, vermindert belasting op rug, schouders en polsen. Stevige wielen, brede banden en uitstekende remmen zorgen voor extra stabiliteit en controle. Daarnaast is het met een hendel op het stuur mogelijk het zadel snel te verlagen voor meer controle en veiligheid tijdens het op- en afstappen of het stoppen bij verkeerslichten.
-Giant E+ System-
De motor, de bediening en de accu vormen samen het Giant E+ System. Ze werken naadloos samen zodat je elke rit opnieuw moeiteloos rijdt, zonder erbij te denken. De bedieningselementen zijn intuïtief geplaatst zodat comfort en gebruiksgemak van begin tot eind behouden blijven.
-Betrouwbare veiligheid-
De AnyTour E+ denkt met je mee. Met geïntegreerde functies zoals: E-Lock met alarmfunctie, Apple Find My voor het terugvinden van je fiets, bandenspanning-checker*, Aegis Radar* die verkeer van achteren detecteert en geïntegreerde verlichting voor maximale zichtbaarheid.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!